Usługi

Dorabianie części, elementów, produktów  z metali kolorowych.

W naszym magazynie utrzymujemy szeroki zapas metali kolorowych. Dysponujemy asortymentem większości powszechnie stosowanych stopów (głównie aluminium) w postaci płyt [w grubościach do 500mm], blach i wałków [w średnicach do 500mm], a także sztang i profili o różnych przekrojach. Nasze zaplecze warsztatowe umożliwia cięcie na wymiar i wycinanie dowolnych kształtów. Doświadczenie i współpraca z dostawcami wyspecjalizowanych usług z zakresu obróbki skrawaniem  i obróbki plastycznej umożliwia nam podejmowanie się wykonywania części i/lub podzespołów maszyn, a także wykonywanie typowych i nietypowych  podzespołów z metali kolorowych.

Dysponujemy odpowiednimi stopami aluminium i niezbędnym umaszynowieniem, aby szybko i profesjonalnie oferować pomoc w sytuacjach zarówno awaryjnych jak i naprawach planowych.

Admetal oferuje Państwu szeroką gamę usług .  Dla zapewnienienia najwyższej jakości  pracujemy na własnych materiałach , które w każdym przypadku jeżeli chodzi o stopy aluminium mają świadectwa materiałowe przynajmniej klasy 3.1   wg EN 10204   lub wyższe .